Hledáte někoho, kdo bude psát neobyčejné články pro váš cestovatelský web? Potřebujete, aby někdo opravil vaše texty a pomohl vám se stylistikou? Chcete přeložit texty do angličtiny nebo francouzštiny a zachovat jejich čtivost?

Jsem váš člověk! Napište mi a můžeme se domluvit na spolupráci. 

píšu cestovatelské příběhy, které vás vtáhnou a nepustí.

Články, texty a fotografie

 V šuplíku mám tuny zážitků, o kterých se mnohým ani nesnilo, a k nim navíc fotografie, ze kterých se tají dech. Chcete si přečíst o životě v posledním hlavním městě, které dělí napůl zeď a státní hranice? Chcete vědět, jaké to je přespat v indonéské vesnici s domorodým kmenem? Ozvěte se mi a já vám pošlu návrh budoucího článku!

Kromě travel story writing umím i klasický content writing podle zadání. Podívejte se na mé články z Indonésie pro online magazín Trip Canvas. Můžete si přečíst i články, které vznikly během mé stáže v redakci Seznam zpráv nebo podcasty, které jsem nahrála během působení v ČTK.

Black Wide Polaroid Your Story (3)

opravím vaše texty tak, aby zněly lépe.

Korektury a oprava stylistiky

Po pěti letech studia žurnalistiky a intenzivním kurzu gramatiky mám češtinu v malíčku. Neunikne mi žádný překlep a vím, jak přepsat kostrbaté věty na čtivé. 

Podívám se na váš text, odstraním všechny chyby a přepíšu stylistické nedostatky. 

Několik let jsem pracovala jako korektorka pro cestovní kancelář USA na míru a opravila jsem i desítky článků a ebooků online podnikatelů. Napište mi pro reference!

zbourám jazykové bariéry

Překlady AJ a FJ

Po letech studia v zahraničí je pro mě angličtina jako druhý mateřský jazyk. V roce 2017 jsem získala certifikát CAE, potvrzující dosaženou úroveň C1. Od té doby jsem svoje jazykové schopnosti ještě více rozvinula. 

Během studia ve Francii jsem si zdokonalila francouzštinu. Díky mým francouzským spolubydlícím ovládám jak akademickou, tak tu běžně používanou.  

Nabízím překlady článků, ebooků i jiných textů.